Obor účetnictví a oblast daní nabrala v posledních letech na vážnosti a složitosti. Získejte jistotu správně vedené účetní agendy.

20 LET ZKUŠENOSTÍ
Jsme specialisté na vedení účetnictví, daně, mzdovou problematiku a personalistiku. Pravidelně se účastníme seminářů pořádaných sdružením účetních a daňových poradců, jehož jsme členy. Vzdělávání je pro nás samozřejmostí stejně jako fair play přístup.

Dbáme na správnost vedeného účetnictví a poskytujeme nejen potřebné výkazy pro finanční řízení Vašeho podniku, ale i interpretace těchto výkazů při společné konzultaci.

ZAČÍNÁTE? PORADÍME!
Ve Vašich začátcích poradíme správnou formu podnikání tak, aby vás co nejméně zatěžovala, jak finančně tak časově. Vedení účetnictví a daňové evidence zajišťujeme pro široké spektrum firem. 

ROZMANITÉ ZAMĚŘENÍ KLIENTŮ
Našimi klienty jsou většinou plátci DPH z řad ziskového sektoru. Najdete mezi nimi prodejce zboží prostřednictvím prodejen i e-shoppů, výrobní společnosti, např. vinařství, elektro výroba, dřevovýroba, stolařství, výroba čokolád a cukrovinek, restaurace aj.

POSTARÁME SE O VÁS
Naše služby se snažíme nabízet komplexně tak, aby co nejméně klienta zatěžovaly a poskytovaly mu dostatečný komfort. Na základě plné moci Vás zastoupíme před příslušným finančním úřadem, OSSZ i zdravotními pojišťovnami.

Pokud své podklady přinášíte včas a v pořádku, což vás rády naučíme :-), téměř o nás nevíte.

TÝM ODBORNÍKŮ

Bc. Iva Klimovičová

je absolventkou VŠ oboru Zdaňování a daňovým a účetním specialistou.

Na pozici účetní pracuje již 20. rokem, v dřívějších letech se specializovala na oblast DPH velké výrobní firmy. Již několik let zpracovává účetnictví i daň. evidenci pro malé i střední společnosti. Kromě vedení účetnictví svůj volný čas věnuje doučování studentů k maturitním zkouškám či lektorování kurzů účetnictví.
Mezi její koníčky patří tanec, lyžování a vzdělávání. 

Radka Michalčíková, DiS.

absolvovala Obchodní akademii a VOŠ ekonomickou v oboru Finanční řízení podniku.

Její specializací je oblast mezd a personalistiky, vlastní v tomto oboru certifikát Mzdového specialisty. Před tím než začala pracovat v IK-účetní kanceláři byla zaměstnána na Okresní hospodářské komoře. Také zde se měla možnost setkat se širokou škálou podnikatelů a seznámit se s jejich problémy při podnikání. Mezi její koníčky patří cestování, pečování o zvířata a četba.

Kamila Kobsíková

absolvovala Obchodní akademii

Nyní se vzdělává v oboru účetnictví a daní a v naší účetní kanceláři je zaměstnána jako pomocná účetní. Jejím největším koníčkem je její 2 letá dcera Isabelka.