Obor účetnictví a oblast daní nabrala v posledních letech na vážnosti a složitosti. Získejte jistotu správně vedené účetní agendy.

POCTIVÝCH 22 LET ZKUŠENOSTÍ
Jsme specialisté na vedení účetnictví, daně, mzdovou problematiku a personalistiku. Pravidelně se účastníme seminářů pořádaných sdružením účetních a daňových poradců, jehož jsme členy. Vzdělávání je pro nás samozřejmostí stejně jako fair play přístup.

Dbáme na správnost vedeného účetnictví a poskytujeme nejen potřebné výkazy pro finanční řízení Vašeho podniku, ale i interpretace těchto výkazů při společné konzultaci.

ZAČÍNÁTE? PORADÍME!
Ve Vašich začátcích poradíme správnou formu podnikání tak, aby vás co nejméně zatěžovala, jak finančně tak časově. Poradíme jak za pár korun získat program na pohodlnou fakturaci. 

ROZMANITÉ ZAMĚŘENÍ KLIENTŮ
Vedení účetnictví a daňové evidence zajišťujeme pro široké spektrum firem.  Našimi klienty jsou většinou plátci DPH z řad ziskového sektoru. Najdete mezi nimi prodejce zboží prostřednictvím prodejen i e-shoppů, výrobní společnosti, např. vinařství, elektro výroba, dřevovýroba, stolařství, výroba čokolád a cukrovinek, restaurace, ubytování, lékaře aj.

POSTARÁME SE O VÁS
Naše služby se snažíme nabízet komplexně tak, aby co nejméně klienta zatěžovaly a poskytovaly mu dostatečný komfort. Potřebujete on-line spolupráci? Není problém, Vaše doklady z google drivu stáhneme a zaúčtujeme. Na základě plné moci Vás zastoupíme před příslušným finančním úřadem, OSSZ i zdravotními pojišťovnami.

Pokud své podklady přinášíte či zasíláte včas a v pořádku, téměř o nás nevíte.

TÝM ODBORNÍKŮ

Bc. Iva Klimovičová

Hlavní účetní

je absolventkou VŠ oboru Zdaňování a daňovým a účetním specialistou.

Na pozici účetní pracuje již 23. rokem, v dřívějších letech se specializovala na oblast DPH velké výrobní firmy. Již několik let zpracovává účetnictví i daň. evidenci pro malé i střední společnosti. Kromě vedení účetnictví svůj volný čas věnuje doučování studentů k maturitním zkouškám či lektorování kurzů účetnictví.

Bc. Petra Holubová

Účetní

je absolventkou VŠ oboru Finance

Nyní získává širší praxi v oboru účetnictví a daní.  V naší účetní kanceláři zadává jednotlivé doklady k DPH, kontroluje jejich správnost, vyžádává chybějicí doklady a jedná s klienty v rámci předávání podkladů. 

Má ráda logiku a práce účetní ji baví.

Nikol Klimovičová

Pomocná účetní

je studentkou ekonomického oboru VŠ a v naší firma zastává pozici pomocné účetní. Snaží se aplikovat své znalosti ze školy do praxe a naopak. Práce účetní jí připadá zajímavá a čísla jí baví.